ET Plekitööd OÜ

Vihmaveesüsteemid

 

ET plekitööd tegeleb igasuguse plekksepatööga ning kõikvõimalike plekist detailide valmistamisega. Meie osavatele meistrimeestele ei ole seetõttu väljakutseks ka plekist vihmaveesüsteemide valmistamine.

Teeme teile vihmaveerennid ja vihmaveetorud vajalikus suuruses ja sellises koguses nagu teil täpselt vaja on. Meie vihmaveesüsteemid on Põhjamaade ilmastikule vastupidavad ning neid saab tellida erinevates värvitoonides.

Vihmaveesüsteem on rennide ja torude kogum mille abil suunatakse vesi katuselt maha nõnda, et ta ei kahjustaks hoone seinu ega selle teisi konstruktsioone. Süsteemi peamisteks osadeks on horisontaalsed veerennid räästas ning nendest alla juhitavad veetorud. Rennide ja torude suurust ning arvukust mõjutab peamiselt eeldatava vee hulk, mis oleks tarvis katuselt alla juhtida. Torude ja vihmaveerennide valmistamisel tuleb tähelepanelikult kogu vihmaveesüsteem läbi mõelda, sest majad on erineva suuruse, kuju ja katusega ning seetõttu on ka vihmaveesüsteemi koormus erinev. Kõik süsteemi osad tuleb paigutada nii, et koormus nende vahel jaguneks võimalikult ühtlaselt. Tavaliselt paigutatakse alla tulevad vihmaveetorud maja nurkadesse ja akende vahele.

Õigesti valmistatud vihmaveesüsteem tagab hoone ja selle konstruktsioonide oluliselt suurema vastupidavuse ning kaitseb seda sulalume ja vihma eest pikki aastaid.

Lisaks klassikalistele ümaratele vihmaveesüsteemidele on kunstilistel eesmärkidel kasutama hakatud ka kandilisi vihmaveerenne ja -torusid. Nende peamine funktsioon on täpselt samamoodi vihmavee katuselt ära juhtimine nagu ümarate vihmaveesüsteemide puhul. Erineb vaid välimus.

Kõigi meie vihmaveesüsteemide ja vihmaveerennide tootmine toimub Pärnus, kust saate ka oma tellimused kätte ning need vajadusel kaasvõi Lätti viia. Konkreetset vihmaveesüsteemide hinnakirja meil paraku pole, sest töö maksumus sõltub suuresti kõnealuse töö mahust ja keerukusest.

Kui soovite pakkumist või teil on tekkinud lisaküsimusi, siis võtke meiega julgesti ühendust ning oleme kindlad, et leiame üheskoos teile sobivaima lahenduse.