ET Plekitööd OÜ

Ventilatsiooni detailide tootmine

Kõik, kellel on hea ventilatsioonisüsteem seda ka kiidavad, sest see jahutab maha palava suvepäeva kontoris, toob ajju hapniku ka siis, kui loengusaalis istub 300 inimest. Ventilatsioonisüsteem eemaldab õhust üleliigse niiskuse ning viib sealt kust vaja halvad lõhnad välja.Värske õhk on üks suur elukvaliteedi tugisammas ning samamoodi nagu ei saa me hakkama ilma vee või toiduta raskendab halb õhk meie igapäevaseid tegevusi.

ET plekitööd omab pikaajalist kogemust erinevate ventilatsioonidetailide tootmisel. Ventilatsioonitorustiku all mõistame plekist valmistatud ventilatsioonikanalit ja selle osi, mis on varustatud kummitihenditega, mis tagab ühenduse hermeetilisuse Valmistame kõiki ventilatsioonitarvikuid, mida on võimalik plekist teha:


  • Ümarad torustikud


  • Põlved

  • Jagajad

  • Summutid

  • Jäigad ja painduvad torud

  • Ja palju muud

Teeme ka plekksepatööna ebastandardsemaid lahendusi, mida poest osta ei ole võimalik. Kui sul on plaan ehitada ventilatsioon, millele detaile kusagilt leida ei ole, siis meie saame sind kindlasti aidata. Lihtsalt too meile joonised ning teeme nende järgi just sellised ventilatsioonidetailid nagu sul on vaja. Nii saad endale just sellise ventilatsioonisüsteemi nagu sul on vaja.

ET Plekitööd OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on asutatud 2013. aastal. Meie tegevuseks on plekist toodete valmistamine. Painutame pleki vastavalt vajadusele. Plekitööd teeme ära Pärnus, kuid meie tehasest on võimalik plekitöö tulemusena valminud detaile transportida üle Eesti. Kui vajad ventilatsioonidetailide valmistamist, või sul on tekkinud selle kohaseid lisaküsimusi, siis võta meiega ühendust ning vastame kõikidele päringutele ja küsimustele hea meelega.

Teostame peale ventilatsioonidetailide ka kõikvõimalike teisi plekitöid. Meie teenustega saad tutvuda siin. Kui sinu soovitud plekksepatöö teenuste nimekirjas ei kajastu, siis võta meiega julgelt ühendust, sest suure tõenäosusega oleme siiski võimelised seda valmistama.