ET Plekitööd OÜ

Katusehari

 

Kui rääkida väga lihtsas keeles, siis katusehari on tipp, kus kohtuvad kaks üksteise vastas asuvat katusepool. Kui nüüd defineerida veidi tehnilisemalt, siis katusehari on katuse kõrgeim tipp ning horisontaaljoon, kus kaks katuse poolt ristuva ja kulgevad kogu joone ulatuses. Seega on katusehari põhimõtteliselt katuse tipp, kuid sõna katusehari võib tähistada ka katuseplekki või tala, millest hari on ehitatud.


ET plekitööd tegevusvaldkondade hulka kuulub erinevate harjaplekkide valmistamine. Toodame plekksepatööna katuseharja igas pikkuses, mõõdus ja teile vajalikust plekist. Kõiki aknaplekke saate ise hiljem meelepärase värviga töödelda, et need sobiksid just teie maia väljanägemisega. Teeme oma tööd hingega ning kvaliteetselt, et teie aknaplekid peaksid vastu aastakümneid kui mitte sadu.


Kindlasti tasuks silmas pidada, et katuseplekid transportimisel viga ei saa ning nende paigaldamisega tegeleb professionaal või vähemalt ehituse alal kogenud inimene. Nimelt kui plekk katuse plekid saavad transportimisel viga või on valesti paigaldatud võib kvaliteetsest plekksepatööst vähe kasu olla, sest kui plekk katused on valesti paigaldatud või katuseplekid deformeerunud võib teie uus ja uhke katus oma otstarvet mitte täita ning hakata vett läbi ajama.


Peamiselt toimuvad meie plekitööd Pärnus, kuid miks mitte ka meie head plekksepatööd mujaltki Eestist tellida. Lisaks aknaplekkidele toodame väga palju muid plekist detaile. Kõikide meie plekksepatööde kohta saad lähemalt uurida . Teostame kõikvõimalike töid eritellimuste alusel. Olgu selleks siis aknaplekkide tootmine või mõni muud teile vajalik plekitöö. Küsimuste tekkimisel, tellimuste esitamiseks või lisainfo saamiseks võtke meiega julgelt ühendust läbi meie . Loomulikult võib meiega ka otse ühendust võtta telefonitsi või läbi e-kirja.