ET Plekitööd OÜ

Kandilised ventilatsioonitorud

 

Selleks, et majas oleks tervislik ja mõnus sisekliima on vaja elamusse või kontorisse paigaldada korralik ventilatsioonisüsteem. Täna veedab inimene juba enamuse oma elust toas ning seetõttu on väga oluline, et sissehingatav õhk oleks tervislik ja kvaliteetne. Ventilatsioonisüsteem projekteerides võib aga selguda tõsiasi, et osadesse kohtadesse tavalisi ümmargusi torusid ei ole lihtsalt kas kuju või esteetika tõttu võimalik panna. Pole viga, meie pädevusse kuulub ka kandiliste ventilatsioonitorude valmistamine.

Enamasti otsustatakse paigaldada ümarate torude asemel kandilisi sellisel juhul, kui on tarvis paigaldada ventilatsioonisüsteem koos torustikuga kitsastesse või madalatesse kohtadesse nagu näiteks seinte taha või kitsamat sorti lagede vahele. Nimelt on ümmargused ventilatsioonitorud kõrgemad kui seda on kandilised ventilatsioonitorud. Teiseks näeb kandiliste ventilatsioonitorude ühendamine ventilaatoriga oluliselt esteetilisem välja, kui ümarate torude puhul.

Kui kandilised ventilatsioonitorud võtavad vähem ruumi ning on kohati ilusamad kui ümmargused, miks ei paigalda siis kõik inimesed endale vaid kandilisi ventilatsioonitorusid? Seda sellepärast, et kandilistel ventilatsioonitorudel on ka omad miinused. Ümmargusi ventilatsioonitorusid on lihtsam omavahel ühendada ning seetõttu on kogu paigaldusprotsess kiirem. Lisaks on ümmarguste puhul esialgne torude paigaldamise hind kandilistest torudest natukene soodsam. Kandiliste torusid ei saa ka paigaldada väga vaiksetesse ruumidesse, sest nendega kaasneb pisut rohkem müra läbi kui ümmarguste torude puhul. Kõige paremini sobivad kandilised torud sellisesse ventilatsioonisüsteemi, mis on madalama rõhu ja õhuvoolavusega.

ET plekitööd tegeleb kõikvõimalike plekist ventilatsioonitorude tootmisega. Toodame plekksepatööna ventilatsioonidetaile igas pikkuses, mõõdus ja teile vajalikust plekist.

Peamiselt teostame plekitöid Pärnus, kuid miks mitte ka meie head plekksepatööd ka mujalt Eestist tellida. Lisaks ventilatsioonitorudele toodame ka väga palju muid plekist detaile. Kõikide meie plekksepatööde kohta saad lähemalt uurida siit. Teostame ka kõikvõimalike töid eritellimuste alusel. Olgu selleks siis ventilatsioonitorude tootmine või mingid muud plekitööd. Küsimuste, tellimuste või lisainfo jaoks võtke meiega julgelt ühendust läbi meie kontaktivormi.