ET Plekitööd OÜ

Aknaplekid

Aknaplekid on plekitooted, mis kaitsevad hoone akna alla jäävat fassaadi osa.

Kuigi aknaplekil on ka kaitsefunktsioon, siis mängib see ka suurt rolli hoone välimuse kujundamisel. Meisterliku plekitöö tulemusena valminud aknaplekk on silmale ilus vaadata ning annab akendele, mis tihti näevad välja nagu hoonete silmad selle viimase lihvi, mida võib-olla igapäevaselt tähele ei panekski, kuid kui aknaplekid on puudu on seda kohe märgata. Aknapleki teine töö on kaitsta akna alla jäävad osa vihma ja lume eest, mis võivad seina pihta sadades fassaadile väga tõsist kahju tekitada. Kvaliteetse plekksepatööna tehtud aknaplekid pikendavad märgatavalt hoone fassaadi eluiga. Siinjuures on tähtis, et aknaplekk oleks õigetes mõõtudes ja hästi valmistatud, sest vastasel juhul ei ole sellest lihtsalt kasu ning silmalegi on kole vaadata aknaplekke, mis on liiga suured või liiga väikesed.

Kindlasti tasuks ka silmas pidada, et aknaplekid transportimisel viga ei saa ning nende paigaldamisega tegeleb professionaal või vähemalt ehituse alal kogenud inimene. Nimelt kui aknaplekid saavad transportimisel viga või on valesti paigaldatud võib kvaliteetsest plekksepatööst vähe kasu olla, sest kui aknaplekid on viltu, siis ei täida see enda ülesannet ning vesi pääseb siiski fassaadi kallale pahandusi tegema.

ET plekitööd tegevusvaldkondade hulka kuulub erinevate aknaplekkide valmistamine. Toodame plekksepatööna aknaplekke igas pikkuses, mõõdus ja teile vajalikust plekist. Kõiki aknaplekke saate ise hiljem meelepärase värviga töödelda, et need sobiksid just teie maia väljanägemisega. Teeme oma tööd hingega ning kvaliteetselt, et teie aknaplekid peaksid vastu aastakümneid kui mitte sadu.

Peamiselt toimuvad meie plekitööd Pärnus, kuid miks mitte ka meie head plekksepatööd mujaltki Eestist tellida. Lisaks aknaplekkidele toodame väga palju muid plekist detaile. Kõikide meie plekksepatööde kohta saad lähemalt uurida siit. Teostame kõikvõimalike töid eritellimuste alusel. Olgu selleks siis aknaplekkide tootmine või mõni muud teile vajalik plekitöö. Küsimuste tekkimisel, tellimuste esitamiseks või lisainfo saamiseks võtke meiega julgelt ühendust läbi meie kontaktivormi. Loomulikult võib meiega ka otse ühendust võtta telefonitsi või läbi e-kirja.